Wellness

Dnešní uspěchaná doba plná stresu a nejistoty si žádá radikální řešení. Domácí wellness je v boji proti těmto negativním vlivům ideálním partnerem. Už jste se někdy zamysleli nad tím, co by Vám po těžkém dni udělalo nejlépe? Co třeba vzduchová a vodní masáž celého těla ve vířivé vaně? Dokonale prohřát a zrelaxovat tělo v parní kabině nebo sauně? Zkombinovat regeneraci a aktivní odpočinek v luxusním swim spa? To vše a mnohem více Vám můžeme vyrobit zcela na míru. .

VÍŘIVKY a SWIM SPA

Mít doma možnost se po náročném dni v práci ponořit do vířivky je zkrátka úžasný pocit. Zatímco vzduchová a vodní masáž ovlivňuje naše fyzické, aromaterapie naše psychické rozpoložení. Naše vířivky mají spoustu vychytávek jako připojení na Wi-Fi, TV, DVD, bluetooth  přehrávače a s integrovanými reproduktory. Pustit si oblíbený film a nechat se hýčkat? naše drahé polovičky, nebo s partou dobrých přátel je skutečně skvělé.  

Vířivá vana, whirpool

SAUNY

Přemýšlíte o tom, že si po náročném dni zasloužíte prohřátý odpočinek.  Podíváte se z okna a vůbec se vám nikam nechce? Pak jsme tu právě pro vás.

S námi si můžete užít příjemnou oázu klidu z pohodlí bytu, domu, kanceláře nebo i na zahradě. Možná si plánujete zařídit své wellness centrum.

Můžete si vybrat ze široké nabídky našich modelových saun nebo domácích saun a infrasaun na zakázku, které vám vyrobíme na míru. Že máte malý prostor? To pro nás není žádný problém.  

PARNÍ KABINA

Parní kabina je ve své podstatě relaxační místnost, která bývá obložená mozaikou nebo keramickým obkladem. Parní generátor připravuje a vhání do ní horkou páru. Tak je zajištěna stálá teplota kolem 35 – 45 °C a vlhkost vzduchu 100 %.

Díky tomu se v parní kabině dobře dýchá. Kombinace příjemné teploty a velmi vysoké vlhkosti má příznivý vliv na dýchací soustavu, prokrvuje tělo a čistí kožní póry do hloubky. 

Parní web