BAZÉNOVÉ SERVISNÍ PRÁCE

BRESCO
POOLCARE

Servisní portfolio POOLCARE zahrnuje montáže bazénové technologie a komplexní servis kvality vody. Patří sem montáž libovolné technologie (solonizační jednotky, tepelná čerpadla, filtrace, řídící jednotky apod.), pravidelná údržba bazénu a technologické místnosti (zazimování, odzimování, výměna písku ve filtraci), hledání netěsností, servis stávajících zařízení, poradenství ohledně chemické úpravy apod. Odborných výkonů při servisování je nespočet a každý má svá specifika. Prohlédněte si výčet těch nejčastějších.

Všichni to známe. Bazén jsme zabudovali a zjistíme, že nám něco chybí nebo že je potřeba něco předělat. Žádný strach. Provádíme komplexní montáže bazénové technologie a vnitřního osazení. Dodatečně lze nainstalovat prakticky cokoliv: ohřev, protiproud, automatické dávkování, LAN – controller, dálkové ovládání a další. Zašlete nám fotografie stávající technologické místnosti, bazénu a pozemku. Obratem Vám zašleme cenovou nabídku i možný termín realizace.

Zazimování se provádí na konci sezóny a jeho postup se liší v závislosti na použité technologii a  osazení bazénové vany. V zásadě je třeba upustit vodu pod nejníže instalovaný element (zpravidla světla nebo 50 cm ode dna vany). Zbavit potrubí, dávkovače, motory a filtry vody. Aplikovat zazimovací přípravek a vypnout funkce. Zákazník podepisuje předávací protokol o provedeném zazimování, který slouží jako záruka v případě poruchy. Na tímto způsobem zazimovaný bazén 

Každá základová deska by měla být oddrenážována. Zvažujeme při tom rizika výskytu spodní vody a porovnáváme s ekonomickou náročností. Pokud se na pozemku nevyskytuje spodní voda a zároveň je tento pozemek na kamenitém podloží (např. skála), zvážíme, zda se vyplatí základy oddrenážovat. Oddrenážování provádíme za pomocí štěrku (zrnitost 16/32) a perforované drenážní roury. Pokud to situace umožňuje, svedeme drenáž přímo do dešťové kanalizace nebo retenční nádrže, případně vložíme mezičlánek (např. čerpací šachta).

Základní nebo také základová deska je vyrovnaná betonová plošina s výztuhami o různé síle. Používá se pod bazény, vířivky, swim-spa a další rekreační nebo technologické celky. Pro výztuhy požíváme ocel nebo kompozitní materiály. Není-li určeno jinak, je pro zhotovení použit beton kvality C20/25. Zrání základové trysky trvá cca 28 dní.

Technický pracovník pomocí videohovoru nebo osobně prohlédne místo realizace. Prokonzultuje se zákazníkem celý postup a stanoví datum a čas příjezdu. Pokud je třeba, vyřizujeme povolení pro přejezd jeřábu na místo akce a zpět. Vazačské práce jsou provedeny certifikovanými prostředky. Jeřábnické práce jsou provedeny kvalifikovanými pracovníky s letitou praxí, splňující veškeré požadavky a bezpečnostní předpisy.

Instalace se výrazně liší od typu bazénu. Zpravidla se ale vždy jedná o činnosti jako je izolace, vnitřní arma, šalování a etapový obsyp. Například u keramických nebo fóliových bazénu se zpravidla používá betonové nebo polystyrenové ztracené bednění. PPR a PE bazény toto bednění k realizaci nepotřebují. U betonových a keramických bazénu je nutné aplikovat hydroizolační nátěr. Vaši konkrétní instalaci je třeba předem prokonzultovat.

Finální úpravy zahrnují většinou aktivity jako: pokládka terasy, pokládka dlažby, instalace lemu a podle umístění bazénu (interiérový exteriérový) následují pak další dokončovací práce.

ADRESA:

KONTAKTY:

IDENTIFIKÁTORY:

IČO: 27708446
DIČ: CZ27708446
SZ: B4751/KSBR

BANKOVNÍ SPOJENÍ:

BANKA: ČESKÁ SPOŘITELNA
DRUH: DOMÁCÍ MĚNA
NÁZEV ÚČTU: BRESCO A.S.
ČBÚ: 1472462339/0800
IBAN: CZ55 0800 0000 0014 7246 2339
KÓD BANKY: GIBACZPX

BANKA: ČESKÁ SPOŘITELNA
DRUH: DEVIZOVÝ
NÁZEV ÚČTU: BRESCO A.S.
ČBÚ: 1991292263/0800
IBAN: CZ76 0800 0000 0019 9129 2263
KÓD BANKY: GIBACZPX

MOŽNOSTI PLATBY:

O NÁS:

JSME OBCHODNÍ SPOLEČNOST BRESCO A.S.. JIŽ OD ROKU 1993 SE ZABÝVÁME SE VÝROBOU VODOHOSPODÁŘSKÝCH A REKREAČNÍCH CELKŮ Z POLYPROPYLENU. V NAŠEM PORTFÓLIU NAJDETE BAZÉNY,  VÍŘIVÉ VANY, SWIMSPA, SAUNY, PARNÍ KABINY, ZASTŘEŠENÍ, POJÍZDNÉ TERASY, BAZÉNOVÉ ROLETY, NÁDRŽE NA UŽITKOVOU I ODPADNÍ VODU, ČISTÍRNY, ODLUČOVAČE A DALŠÍ PRODUKTY. 

NAPIŠTE NÁM: