POLOAUTOMATICÉ DOPOUŠTĚNÍ

BRESCO
ADS-PA

S poloautomatickým dopouštěním se nejčastěji setkáme u skimmerových bazénů. Systém je propojen se zdrojem (nejčastěji vodovodní řad) armaturami a ústí tryskou až do bazénu. Uvnitř systému se nachází plovákový spínač s klapkou (resp. ventilem), který v případě poklesu hladiny otevře větev vodovodního řadu a dopustí hladinu na požadovanou. Vlivem dopuštění vodní hladiny v bazénu se zvedne hladina i v samotném systému. Tím dojde ke zdvihu plováku a tedy i k uzavření větve řadu. Vodu lze dopustit v případě potřeby mechanicky. Součástí je i pochozí ABS poklop.

  • Poloautomatický
  • Pro skimmerové i přelivové bazény
  • Pochozí
  • Odolné ABS

AUTOMATICKÉ DOPUŠTĚNÍ

BRESCO
ADP-AP

S automatickým dopouštěním se nejčastěji setkáme u přelivových bazénů. Systém (elektromagnetický ventil) je propojen se zdrojem (nejčastěji vodovodní řad) armaturami a ústí tryskou až do bazénu (případně do žlábku). Plováky napojené na ventil se nachází ve vyrovnávací nádobě, hladinové šachtě či samotném žlábku. Jejich stoupáním či klesáním je řízeno otevření či uzavření ventilu.

  • Automatický
  • Pro skimmerové i přelivové bazény
  • Napojení na elektromagnetický ventil

AUTOMATICKÉ DOPUŠTĚNÍ

BRESCO
ADP-AS

S automatickým dopouštěním se nejčastěji setkáme u přelivových bazénů. Systém (elektromagnetický ventil) je propojen se zdrojem (nejčastěji vodovodní řad) armaturami a ústí tryskou až do bazénu (případně do žlábku). Sondy napojené na na jednotku se nachází ve vyrovnávací nádobě, hladinové šachtě či samotném žlábku. Jednotka je povětšinou umístěna v rozvaděči, případně samostatně v elektrické skříni. Na základě zatopení sond je řízeno otevření či uzavření elektromagnetického ventilu.

  • Automatický
  • Pro skimmerové i přelivové bazény
  • Napojení na elektromagnetický ventil

ADRESA:

KONTAKTY:

IDENTIFIKÁTORY:

IČO: 27708446
DIČ: CZ27708446
SZ: B4751/KSBR

BANKOVNÍ SPOJENÍ:

BANKA: ČESKÁ SPOŘITELNA
DRUH: DOMÁCÍ MĚNA
NÁZEV ÚČTU: BRESCO A.S.
ČBÚ: 1472462339/0800
IBAN: CZ55 0800 0000 0014 7246 2339
KÓD BANKY: GIBACZPX

BANKA: ČESKÁ SPOŘITELNA
DRUH: DEVIZOVÝ
NÁZEV ÚČTU: BRESCO A.S.
ČBÚ: 1991292263/0800
IBAN: CZ76 0800 0000 0019 9129 2263
KÓD BANKY: GIBACZPX

MOŽNOSTI PLATBY:

O NÁS:

JSME OBCHODNÍ SPOLEČNOST BRESCO A.S.. JIŽ OD ROKU 1993 SE ZABÝVÁME SE VÝROBOU VODOHOSPODÁŘSKÝCH A REKREAČNÍCH CELKŮ Z POLYPROPYLENU. V NAŠEM PORTFÓLIU NAJDETE BAZÉNY,  VÍŘIVÉ VANY, SWIMSPA, SAUNY, PARNÍ KABINY, ZASTŘEŠENÍ, POJÍZDNÉ TERASY, BAZÉNOVÉ ROLETY, NÁDRŽE NA UŽITKOVOU I ODPADNÍ VODU, ČISTÍRNY, ODLUČOVAČE A DALŠÍ PRODUKTY. 

NAPIŠTE NÁM: