KLASIKA CO MÁ ŘÍZ

SKIMMER VANTAGGIO

Skimmer s vynikajícím poměrem cena/výkon vybroušený časem k úplné dokonalosti. Skimmerové bazény VANTAGGIO jsou nejen ekonomicky šetrné – snadná údržba, minimalistický design a vysoká odolnost jsou jen některými z mnohých předností této řady.

VANTAGGIO je prefabrikovaný ABS skimmer ukotvený mosazenými šrouby na stěnu bazénu. EPDM těsnění společně s polymerovým tmelem zaručují voděnepropustnost. Uvnitř filtračního systému se nachází odnímatelný koš pro odstanění hrubých nečistot. Nechybí ani napojení na ruční vysavač. VANTAGGIO je na výběr v několika velikostech. Pohledové díly jsou odnímatelné a upevněny na klipsy.

LEDOVÝ MINIMALISMUS

SKIMMER ELEGNATE

Extra úzký skimmer pro maximální výšku vodní hladiny. Skimmery ELEGANTE jsou vyráběné z odolné nerezové oceli AISI 316 L. Jejich devízou je především moderní design. Skvěle se hodí do residencí kde převažují ledové odstíny. ELEGANTE jsou i praktické. Snadno se udržují a mají velmi dlouhou životnost.

ELEGANTE je prefabrikovaný nerezový skimmer ukotvený mosaznými šrouby. EPDM těsnění společně s polymerovým tmelem zaručují voděnepropustnost. Uvnitř filtračního systému se nachází odnímatelný koš pro odstranění hrubých nečistot. Nechybí ani možnost napojení na ruční vysavač či napojení na regulátor hladiny bazénové vody. 

KDYŽ CHCETE BÝT JINÍ

SKIMMER BORDO

Nekorunovaný král skimmerových bazénů BORDO zaujme především svojí individualitou. Zamilují si ho ti, kteří se chtějí odlišit od ostatních. Futuristický a monochromatický design skvěle zapadne téměř do libovolného prostředí. Výhodu BORDO skimmeru je vysoká čistící schopnost. Sbírá nečistoty po celé straně, čímž eliminuje jejich majoritní část.

Skimmery BORDO jsou svařované PPR prvky integrované na kratší straně bazénu. Jejich konstrukce umožňuje dosáhnout maximální výšky vhodní hladiny. Za sáním se nachází nádrž přes celou stěnu. Uvnitř nádrže se nachází koš pro separaci hrubých nečistot.

SKIMMEROVÝ BAZÉN

SKIMMER LIBERTAS

Nezávislé systémy LIBERTAS jsou bezpotrubní multifunkční jednotky pro bazény. Pro své neoddiskutovatelné výhody si získaly oblibu po celém světě, především pak ve Francii, kde se dodnes jedná o nejprodávanější typ bazénu. LIBERTAS jsou ekonomicky šetrné, celoodnímatelné, nezávislé, snadno se servisují, soustředí veškerou technologii na jednom místě a výčet výhod by mohl pokračovat.

Výbava jednotky se liší v závislosti na zvolené třídě. Pokročilé LIBERTAS obsahují světlo, trysku, protiproud, chlorátor, vnitřní rozvody, čerpadlo a sběrný vak. Vyvýšenina jednotky slouží zároveň i jako skokánek. Některé druhy LIBERTAS mají i integrovaný žebřík a nerezová madla. Výbava LIBERTAS nevylučuje výbavu bazénu. Například světla.

DEFINICE MINIMALISMU

PŘELIV INVISIBLIS

Ďábel vyhrál tím, že nás přesvědčil, že neexistuje. Parafráze citátu francouzského básníka Charlese Baudelaira poeticky vystihuje nejsilnější stránku přelivových bazénů INVISIBLIS. Žlaby totiž nejsou viditelné. Dělená sběrná část se nachází pár centimetrů pod okrajem lemu za vnitřní stěnou. Zaujme všechny milovníky minimalistické elegance. Mimo design nabídne velmi dobrou filtrační schopnost a díky zapuštění i skvělou adaptaci na okolí.

VSAĎTE NA JISTOTU

PŘELIV EASY GRID

EASY GRID je pravděpodobně nejznámější a nejrozšířenější variantou přelivových bazénů na celém světě. Běžně se s ním setkáme například na veřejných koupalištích, hotelích a ve Wellness. Výhodou je především vysoká filtrační schopnost, snadné čištění, dobrá schopnost adaptace na okolí a příznivá pořizovací cena. Žlabovou mříž je možné zvolit v různém barevném, tvarovém či materiálovém provedení. Nejčastěji se setkáme s ABS, nerezovou ocelí či keramikou. Je vhodný pro použití v soukromém i veřejném sektoru.

Princip přelivů EASY GRID je prostý. Voda přetéká skrze mříž do žlábku instalovaném po celém obvodu bazénu. Následně je potrubím odvedena do akumulační nádrže, nebo přímo do nádoby s filtračním médiem. Poté je přečištěna za pomocí zvolených chemických přípravků a vrácena tryskami zpět do bazénu. Přidáním vody do bazénu dojde ke zvýšení hladiny. Voda přetéká skrze mříž do žlábku a proces se opakuje po celou dobu nastaveného filtračního času. 

ODLIŠTE SE OD OSTATNÍCH

PŘELIV EASY STONE

EASY STONE byl navržen tak, aby se maximálně přizpůsobil okolí ve kterém je instalován. Svoji oblibu si získal především v zemích západní Evropy. V Belgii a Nizozemí patří dokonce mezi nejoblíbenější typ. Mimo vysokou adaptaci na okolí nabídne i moderní design, dobrou filtrační schopnost a v závislosti na výběru výplně žlabu i příznivou pořizovací cenu. EASY STONE je možné objednat s výplní i bez výplně. Výplň se umisťuje na plastové distanční terče. Žlab je po instalaci na terče kompletně pochozí.

Princip přelivů EASY STONE je prostý. Voda přetéká skrze mezery mezi jednotlivými kameny do žlábku instalovaném po celém obvodu bazénu. Následně je potrubím odvedena do akumulační nádrže, nebo přímo do nádoby s filtračním médiem. Poté je přečištěna za pomocí zvolených chemických přípravků a vrácena tryskami zpět do bazénu. Přidáním vody do bazénu dojde ke zvýšení hladiny. Voda přetéká skrze mezery mezi jednotlivými kameny do žlábku a proces se opakuje po celou dobu nastaveného filtračního času. 

LUXUS KTERÁ NEZNÁ HRANICE

PŘELIV INFINITIO

Přelivy INFINITIO (známější pod názvem nekonečné bazény) jsou králi napříč portfoliem. Svým jedinečným vzhledem uchvátí skutečně každého.

Princip nekonečných bazénů spočívá ve snížení jedné nebo více obvodových stěn. Snížení stěn způsobí přetékání vody do žlabu umístěného za stěnou bazénu. Vrstva vody přetéká přes stěnu čímž z bazénů vytvoří optcký klam. Bazén pak vypadá, že. Skvěle se hodí  do svahů. Voda ze žlábku je následně potrubím svedena do akumulační nádrže, nebo přímo do nádoby s filtračním médiem. Poté je přečištěná za pomocí zvolených chemických přípravků a vrácena tryskami zpět do bazénu. Přidáním vody do bazénu dojde ke zvýšení hladiny. Voda přetéká přes stěny do žlábku umístěného za stšněnou bazénu a proces se opakuje po celou dobu nastaveného filtračního času.

NEJČASTĚJI KLADENÉ

DOTAZY
PRO DIAMANTLINE

Máte dotazy týkající se bazénů DIAMANTLINE? Podívejte se na následující odkazy a možná naleznete odpovědi. Pokud ne, neváhejte nás kontaktovat telefonicky, emailem nebo na sociálních sítích.

ADRESA:

KONTAKTY:

IDENTIFIKÁTORY:

IČO: 27708446
DIČ: CZ27708446
SZ: B4751/KSBR

BANKOVNÍ SPOJENÍ:

BANKA: ČESKÁ SPOŘITELNA
DRUH: DOMÁCÍ MĚNA
NÁZEV ÚČTU: BRESCO A.S.
ČBÚ: 1472462339/0800
IBAN: CZ55 0800 0000 0014 7246 2339
KÓD BANKY: GIBACZPX

BANKA: ČESKÁ SPOŘITELNA
DRUH: DEVIZOVÝ
NÁZEV ÚČTU: BRESCO A.S.
ČBÚ: 1991292263/0800
IBAN: CZ76 0800 0000 0019 9129 2263
KÓD BANKY: GIBACZPX

MOŽNOSTI PLATBY:

O NÁS:

JSME OBCHODNÍ SPOLEČNOST BRESCO A.S.. JIŽ OD ROKU 1993 SE ZABÝVÁME SE VÝROBOU VODOHOSPODÁŘSKÝCH A REKREAČNÍCH CELKŮ Z POLYPROPYLENU. V NAŠEM PORTFÓLIU NAJDETE BAZÉNY,  VÍŘIVÉ VANY, SWIMSPA, SAUNY, PARNÍ KABINY, ZASTŘEŠENÍ, POJÍZDNÉ TERASY, BAZÉNOVÉ ROLETY, NÁDRŽE NA UŽITKOVOU I ODPADNÍ VODU, ČISTÍRNY, ODLUČOVAČE A DALŠÍ PRODUKTY. 

NAPIŠTE NÁM: