Plastové bazény DIAMANT Line

Více jak 20 let zkušeností a poctivé práce, za kterými se skrývají precizní výrobky a profesionální přístup k zákazníkům. To je nejsilnější deviza společnosti BRESCO a.s. přímého výrobce bazénů Diamant Line. Bazény z oblíbeného materiálu STERN LD®,tzv. samonosné bazény, které můžete zcela zapustit do země nebo je nechat částečně nad terénem.

Naše vývojové centrum neustále sleduje nejmodernější trendy v oblasti techniky, designu, bezpečnosti, výkonu, výbavy a ochrany životního prostředí a díky tomu přináší firma BRESCO a.s.na trh kvalitní, inovované a technicky promyšlené výrobky. 

Skimmerové bazény
Skimerové bazény
Přelivný žlábek
Bazény s přelivným žlabem
Dokonalý materiál

STERN LD® je dokonaly typ materiálu vyvinutý týmem specialistů a ověřený řadou laboratorních zkoušek. Materiál STERN LD® se vyznačuje především vysokou barevnou stálostí a UV stabilizací, takže ani na prudkém slunci nebledne. Výraznou předností je maximální odolnost proti mechanickému poškození, díky které dosahuje životnost tohoto materiálu až 50 let. STERN LD® je mrazuvzdorný materiál s výbornými tepelně-izolačními vlastnostmi. Jeho zdravotní nezávadnost je podložena certifikací pro pitnou vodu.

Prodloužená záruka

Při nákupu bazénu řady DiamantLine se rozhodně informujte na možnost rozšířené záruky na bazén a technologii.

Tři roky záruka
Pět let záruka
Deset let záruka
Patnáct let záruka
Dvacet let záruka
Pevnost a odolnost materiálu

Materiál STERN LD® má minimálně pětkrát vyšší odolnost proti proražení (rázovou houževnatost) než polypropylen v běžně používané formě. Není třeba zakazovat dětem nebo domácím mazlíčkům skákání do bazénu.

Pes v bazénu
Děti v bazénu
delfin v bazénu
Odolnost proti slunci

Materiál STERN LD® se vyznačuje vysokou odolností proti UV záření a jeho životnost je několikanásobně vyšší, než u ostatních materiálů. Bazén Vám na slunci nevybledne a i po letech zůstane barva krásně jasná.

Tepelná odolnost

STERN LD® je možné používat nepřetržitě při teplotách od -40 °C do+70 °C. Vedrem ani mrazem se Váš bazén neponičí. Významnou předností tohoto materiálu je vysoká tepelná odolnost.

.

Zdravotní nezávadnost

Když se Vy ,nebo Vaše děti napijete z Vašeho bazénu DiamantLine, nic se nestane. STERN LD® je zdravotně nezávadný. Odpovídá hygienickým předpisům ČR pro styk s potravinami a splňuje také obdobné předpisy EU a USA. Je certifikován pro pitnou vodu.

Ochrana životního prostředí

Při výrobě bazénového plastu nevznikají žádné škodlivé látky. I po mnohaletém používání je materiál STERN LD® 100% recyklovatelný. Tento materiál nezatěžuje životní prostředí.