BAZÉNOVÉ STAVEBNÍ PRÁCE

BRESCO
POOLBUILD

Přestože se věnujeme především výrobě bazénů a montáži technologických prvků, stavební práce pro nás nejsou oříškem. Provádíme kompletní realizace na klíč i subdodávky pro koncové zákazníky nebo firmy. Od hloubení stavebních výkopů, přes pokládku bazénových lemů až po výstavbu kompletního wellness centra Máme na svém kontě stovky úspěšných realizací. Odborných výkonů při stavbě bazénu je nespočet a každý má svá specifika. Prohlédněte si výčet těch nejčastějších.

Výkopové práce realizujeme strojově i ručně (v případě kdy není možné dopravit na místo těžkou techniku). Naše portfolio obsahuje i komplexní zemní práce: vyrovnávání terénu, úpravu svažitých pozemků, realizace terénních vln a další terénní úpravy pozemků. Součástí je i skrývka ornice a přípravné práce pro realizace zahradních staveb (pergoly, zastřešení, altány).

Odvoz zeminy a stavebních materiálů je nezanedbatelnou (přesto často opomíjenou) položkou stavebního rozpočtu. Je třeba kalkulovat s poplatky na skládce, dopravou nad 3,5 t, časem řidiče a strojní nebo ruční nakládkou. Mimo odvoz vyřídíme i všechny potřebné dokumenty.

Každá základová deska by měla být oddrenážována. Zvažujeme při tom rizika výskytu spodní vody a porovnáváme s ekonomickou náročností. Pokud se na pozemku nevyskytuje spodní voda a zároveň je tento pozemek na kamenitém podloží (např. skála), zvážíme, zda se vyplatí základy oddrenážovat. Oddrenážování provádíme za pomocí štěrku (zrnitost 16/32) a perforované drenážní roury. Pokud to situace umožňuje, svedeme drenáž přímo do dešťové kanalizace nebo retenční nádrže, případně vložíme mezičlánek (např. čerpací šachta).

Základní nebo také základová deska je vyrovnaná betonová plošina s výztuhami o různé síle. Používá se pod bazény, vířivky, swim-spa a další rekreační nebo technologické celky. Pro výztuhy požíváme ocel nebo kompozitní materiály. Není-li určeno jinak, je pro zhotovení použit beton kvality C20/25. Zrání základové trysky trvá cca 28 dní.

Technický pracovník pomocí videohovoru nebo osobně prohlédne místo realizace. Prokonzultuje se zákazníkem celý postup a stanoví datum a čas příjezdu. Pokud je třeba, vyřizujeme povolení pro přejezd jeřábu na místo akce a zpět. Vazačské práce jsou provedeny certifikovanými prostředky. Jeřábnické práce jsou provedeny kvalifikovanými pracovníky s letitou praxí, splňující veškeré požadavky a bezpečnostní předpisy.

Instalace se výrazně liší od typu bazénu. Zpravidla se ale vždy jedná o činnosti jako je izolace, vnitřní arma, šalování a etapový obsyp. Například u keramických nebo fóliových bazénu se zpravidla používá betonové nebo polystyrenové ztracené bednění. PPR a PE bazény toto bednění k realizaci nepotřebují. U betonových a keramických bazénu je nutné aplikovat hydroizolační nátěr. Vaši konkrétní instalaci je třeba předem prokonzultovat.

Finální úpravy zahrnují většinou aktivity jako: pokládka terasy, pokládka dlažby, instalace lemu a podle umístění bazénu (interiérový exteriérový) následují pak další dokončovací práce.

ADRESA:

KONTAKTY:

IDENTIFIKÁTORY:

IČO: 27708446
DIČ: CZ27708446
SZ: B4751/KSBR

BANKOVNÍ SPOJENÍ:

BANKA: ČESKÁ SPOŘITELNA
DRUH: DOMÁCÍ MĚNA
NÁZEV ÚČTU: BRESCO A.S.
ČBÚ: 1472462339/0800
IBAN: CZ55 0800 0000 0014 7246 2339
KÓD BANKY: GIBACZPX

BANKA: ČESKÁ SPOŘITELNA
DRUH: DEVIZOVÝ
NÁZEV ÚČTU: BRESCO A.S.
ČBÚ: 1991292263/0800
IBAN: CZ76 0800 0000 0019 9129 2263
KÓD BANKY: GIBACZPX

MOŽNOSTI PLATBY:

O NÁS:

JSME OBCHODNÍ SPOLEČNOST BRESCO A.S.. JIŽ OD ROKU 1993 SE ZABÝVÁME SE VÝROBOU VODOHOSPODÁŘSKÝCH A REKREAČNÍCH CELKŮ Z POLYPROPYLENU. V NAŠEM PORTFÓLIU NAJDETE BAZÉNY,  VÍŘIVÉ VANY, SWIMSPA, SAUNY, PARNÍ KABINY, ZASTŘEŠENÍ, POJÍZDNÉ TERASY, BAZÉNOVÉ ROLETY, NÁDRŽE NA UŽITKOVOU I ODPADNÍ VODU, ČISTÍRNY, ODLUČOVAČE A DALŠÍ PRODUKTY. 

NAPIŠTE NÁM: