EKONOMICKÁ JEDNIČKA

DOLPHIN

SPRING

Vysavač SPRING je určen pro čištění rodinných bazénů. Dolphin SPRING automaticky setře, vyčistí a přefiltruje nečistoty ve vašem bazénu. Filtr o ploše 0,5 m2 přefiltruje 17 m3/h vody. Po vložení do bazénu a následném zapnutí se o nic nemusíte starat, neboť se po ukončení 3 hodinového čisticího cyklu sám vypne.

SPECIALISTA NA BAZÉNOVÉ DNO

DOLPHIN

E10

Objevte mimořádný zážitek! Pouze plavání a žádná práce! Zapomeňte na ruční drhnutí dna a vybírání nečistot z bazénu. Automatický vysavač Dolphin E 10 udělá vše za vás! Zařízení je ideální pro všechny typy malých bazénů. Vyčistí dno a stěny až do výše 40 cm. Dolphin E 10 je vysavačem snů pro váš bazén – kvalitní, přesto cenově dostupný!

NEJLEPŠÍ POMĚR CENA VÝKON

DOLPHIN

E20

Bazénový vysavač s nejlepším poměrem cena výkon. E20 je lehký a snadno ovladatelný. Aktivní kartáč umístěný ve spodní části odstraní řasy i bakterie. Přístup k filtračnímu koši se nachází v horní části, to zajišťuje velmi jednoduché vyjmutí a vyčištění. 

STĚNY JAKO ZE ŠKATULKY

DOLPHIN

S200

Čištění bazénu s vysavačem Doplhin S200 pro Vás bude zážitkem! Díky ultranízké hmotnosti dokáže obsluhu vysavače zvládnout kdokoliv. Duální aktivní čištění společně s „Powerstream Mobility System“ zajišťuje efektivní vyčištění dna i stěn všech povrchů bazénu. Dolphin S200 obsahuje duální filtrační koš, který se skládá z vnitřního a vnějšího filtru. Tato kombinace zajistí ve Vašem bazénu křišťálově čistou vodu bez jakýchkoliv nečistot.

PEČLIVÝ A NEKOMPROMISNÍ

DOLPHIN

S300i

Pokročte k novým zkušenostem s tímto TOP bazénovým vysavačem. Dolphin S300i je elegantním řešením pro důkladné čištění rodinných bazénů. S300i se inteligentně přizpůsobí tvaru bazénu a indikuje překážky pro maximální výkon a efektivní čištění. Dolphin S300i je vysavačem, který váš bazén vyčistí dokonale a nekompromisně, zatímco vy odpočíváte! Ovládejte svůj bazénový vysavač pomocí Smartphonu nebo tabletu.

EKONOMICKÝ VŮDCE

DOLPHIN
M400

Automatický vysavač dna a stěn bazénu DOLPHIN SUPREME M400 je určen pro luxusní rodinné bazény. Automaticky setře, vyčistí a přefiltruje nečistoty v bazénu. Vysoce výkonný jemný filtr přefiltruje 17 m3/h vody. Zabudovaný mikroprocesor se samoprogramovací schopností, mu po krátkém „osahání“ bazénu umožní zvolit nejvhodnější čisticí cyklus, pro tvar a velikost vašeho bazénu. Vyčistí nejen rovné plochy, ale také stěny až nad úroveň hladiny.

EKONOMICKÝ VŮDCE

DOLPHIN
M500

Automatický vysavač dna a stěn bazénu DOLPHIN SUPREME M500 je určen pro luxusní rodinné bazény. Automaticky setře, vyčistí a přefiltruje nečistoty v bazénu. Vysoce výkonný jemný filtr přefiltruje 17 m3/h vody. Zabudovaný mikroprocesor se samoprogramovací schopností, mu po krátkém „osahání“ bazénu umožní zvolit nejvhodnější čisticí cyklus, pro tvar a velikost vašeho bazénu. Vyčistí nejen rovné plochy, ale také stěny až nad úroveň hladiny.

KRÁL RODINNÝCH BAZÉNŮ

DOLPHIN
M600

Automatický vysavač dna a stěn bazénu DOLPHIN SUPREME M600 je určen pro luxusní rodinné bazény. Automaticky setře, vyčistí a přefiltruje nečistoty v bazénu. Vysoce výkonný jemný filtr přefiltruje 17 m3/h vody. Zabudovaný mikroprocesor se samoprogramovací schopností, mu po krátkém „osahání“ bazénu umožní zvolit nejvhodnější čisticí cyklus, pro tvar a velikost vašeho bazénu. Vyčistí nejen rovné plochy, ale také stěny až nad úroveň hladiny.

PREDÁTOR NA MĚLČINĚ

DOLPHIN
W20

Dolphin W20 je určen k čištění veřejných brouzdališť a mělkých bazénů. Vyčistí bazénové vany již od 20 cm hloubky! Je určen pro čištění dna brouzdališť a dětských bazénů o délce do 15 metrů. Pyšní se inteligentním systémem se zabudovaným gyroskopem. Flexibilní navigace identifikuje stěny a překážky v bazénu.

EKONOMICKÁ JEDNIČKA PRO VEŘEJNÝ SEKTOR

DOLPHIN
WAVE50

Dolphin Wave 50 je vysoce účinný, plně automatický vysavač nové generace vhodný zejména pro hotelové a školní bazény. Přesné scanování CleverClean umožňuje optimální pokryt dna, stěn a vodní linky bazénu. Vysokokapacitní filtrace, která zachytí bakterie, vlasy, hmyz, listy a jiné nečistoty, zvýší kvalitu vody i bez použití chemikálií.

EKONOMICKÝ VŮDCE

DOLPHIN
WAVE100

Dolphin Wave 100 je vysoce účinný, plně automatický vysavač nové generace vhodný zejména pro hotelové a školní bazény. Přesné scanování CleverClean umožňuje optimální pokryt dna, stěn a vodní linky bazénu. Vysokokapacitní filtrace, která zachytí bakterie, vlasy, hmyz, listy a jiné nečistoty, zvýší kvalitu vody i bez použití chemikálií.

NEKORUNOVANÝ KRÁL

DOLPHIN
GYRO 2X2

Dolphin GYRO 2×2 je vysoce účinný, plně automatický vysavač nové generace vhodný zejména pro hotelové a školní bazény. Přesné scanování CleverClean umožňuje optimální pokryt dna, stěn a vodní linky bazénu. Vysokokapacitní filtrace, která zachytí bakterie, vlasy, hmyz, listy a jiné nečistoty, zvýší kvalitu vody i bez použití chemikálií.

ADRESA:

KONTAKTY:

IDENTIFIKÁTORY:

IČO: 27708446
DIČ: CZ27708446
SZ: B4751/KSBR

BANKOVNÍ SPOJENÍ:

BANKA: ČESKÁ SPOŘITELNA
DRUH: DOMÁCÍ MĚNA
NÁZEV ÚČTU: BRESCO A.S.
ČBÚ: 1472462339/0800
IBAN: CZ55 0800 0000 0014 7246 2339
KÓD BANKY: GIBACZPX

BANKA: ČESKÁ SPOŘITELNA
DRUH: DEVIZOVÝ
NÁZEV ÚČTU: BRESCO A.S.
ČBÚ: 1991292263/0800
IBAN: CZ76 0800 0000 0019 9129 2263
KÓD BANKY: GIBACZPX

MOŽNOSTI PLATBY:

O NÁS:

JSME OBCHODNÍ SPOLEČNOST BRESCO A.S.. JIŽ OD ROKU 1993 SE ZABÝVÁME SE VÝROBOU VODOHOSPODÁŘSKÝCH A REKREAČNÍCH CELKŮ Z POLYPROPYLENU. V NAŠEM PORTFÓLIU NAJDETE BAZÉNY,  VÍŘIVÉ VANY, SWIMSPA, SAUNY, PARNÍ KABINY, ZASTŘEŠENÍ, POJÍZDNÉ TERASY, BAZÉNOVÉ ROLETY, NÁDRŽE NA UŽITKOVOU I ODPADNÍ VODU, ČISTÍRNY, ODLUČOVAČE A DALŠÍ PRODUKTY. 

NAPIŠTE NÁM: