První polypropylenový bazén jsme zhotovili v roce 1993. Bazény DIAMANTLINE se díky velkému zájmu staly jedním z produktových pilířů naší společnosti. Od té doby jsme vyrobili, zapojili a nainstalovali tisíce bazénů. Naše výrobky najdete nejen v České republice, ale i Slovensku Německu, Polsku, Maďarsku, Francii, Itálii, Belgii, Holandsku a dalších evropských zemích. 

Životnost každého z bazénů je ryze individuální a ovlivňuje ji mnoho faktorů. Záleží na zvolené síle materiálu, kvalitě stavebních prací a samozřejmě hodnotách bazénové vody.  Průměrnou životnost můžeme odhadovat zhruba na 10-15 let. Jeden z našich prvních bazénů (vyrobený v roce 1993) byl zrekonstruován například až v roce 2019.

Pro bazény DIAMANTLINE a ostatní rekreační prvky používáme pouze vysoce UV stabilizovaný PP-C polypropylen STERN LD. STERN LD je certifikován dle ČSN EN ISO 15013. Byl vyvinut týmem specialistů a ověřený řadou laboratorních zkoušek. Mimo jiné i RAPID WEATHERING TESTEM. Během tohoto testu je materiál vystaven silnému UV záření po dobu několika let. Po ukončení zkoušky vzorky nevykázaly změny mechanických vlastností způsobené zářením. Odolnost STERN LD vůči dlouhodobým koncentracím volného chloru (až 1,5 mg/L) při teplotě do 35°C a pH 6,8 – 7,2 byla prověřena laboratorními testy i praxí. Materiál je také odolný vůči ošetření vody tzv. superchlorací. Používání vyšších koncentrací než doporučených vede k nadměrnému chemickému namáhání a tím ke ztrátě barevnosti. STERN LD je zdravotně nezávadný a splňuje hygienické požadavky dané Vyhláškou Ministerstva zdravotnictví č. 409/2005 Sb. o hygienických požadavcích na výrobky přicházející do přímého styku s vodou a na úpravu vody. Zároveň je tento materiál v souladu s požadavky Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1935/2004 týkající se materiálů a zboží přicházející do styku s potravinami a Nařízení Komise (EU) č. 10/2011 o materiálech a předmětech z plastů určených pro styk s potravinami. STERN LD má násobně vyšší odolnost proti proražení (rázovou houževnatost) oproti běžně užívaným formám polypropylenu (např. FOAM). Není třeba dětem ani domácím mazlíčkům zakazovat skákání do bazénu.

Záruka na bazén i technologii je standardně 2 roky. Lze ji každoročně prodloužit v rámci příplatkové služby doživotní záruka. Služba spočívá  v technické kontrole všech součástí bazénu specializovaným servisním pracovníkem. Uzná-li technik za vhodné, vystaví potvrzení o úspěšné kontrole sloužící jako roční záruční list. Pokud zákazník prováděl v provozu chyby, je na ně upozorněn a doporučen mu správný postup (případně seznam oprav). Tento typ služby se vztahuje pouze na námi vyrobené bazény, nikoliv námi servisované bazény zakoupených u jiných společností.

Při svařování bazénů DIAMANTLINE vzniká jen minimum škodlivých látek. Materiál je 100 % recyklovatelný i po mnohaletém užívání a nezatěžuje tak životní prostředí. I přes minimální ekologickou náročnost se snažíme v tomto směru neustále zlepšovat. Mimo to pravidelně přispíváme na projekty věnující se ochraně životního prostředí. 

Samozřejmě! Bazény zabudováváme kompletně na klíč, nebo se podílíme subdodavatelsky na některé ze stavebních částí (např. betonáž stěn, pokládka lemu, pokládka terasové dlažby apod.). Bazén si můžete zabudovat i samy. Ke každé objednávce dostanete detailní montážní předpis. Navíc nás kdykoliv můžete kontaktovat telefonicky nebo náš kontakt předat stavebnímu dozoru, který s námi může jednotlivé kroky v případě potřeby konzultovat.

Dodací doba je velmi individuální a existuje nespočet faktorů ovlivňující její délku. Výroba plastového bazénu trvá zhruba 1-3 dny v závislosti na složitosti konstrukce a vybavení. Průměrná doba dodání je pak zhruba 1-2 měsíce od objednání. Nejprozřetelnějším krokem je objednat bazén v zimě a naplánovat dodání v následujícím roce. Bazén si vyrobíme, uskladníme a ve smluvené datu přivezeme až k Vám. Naopak objednání v sezóně či před koncem sezóny může dodání výrazně zkomplikovat. O době dodání Vašeho bazénu se u nás vždy informujte předem.

Ano, dokonce i materiál na jeho jejich kompletaci byl vyroben v České republice. U technologie je to pak zcela individuální. Záleží na preferencích samotného zákazníka. V našem portfoliu naleznete produkty z České republiky, Francie, Německa ale i Číny, Indie nebo dokonce Austrálie. Třebaže upřednostňujeme spolupráci s českými dodavateli, primární roli u nás hraje vždy poměr kvality a ceny a to bez ohledu na zemi původu.

Samozřejmě. Zabezpečujme i pozáruční servis a to nejen na našich bazénech, ale i bazénech od jiných společností. O předběžné ceně za servisní zásah se informujte u našeho obchodního oddělení. Stejně tak na předběžné datum servisního zásahu.

Ano. Pokud Vaše zadání bude proveditelné v našem výrobním programu, vyrobíme bazén nebo libovolný rekreační prvek přesně podle Vašeho zadání. Více v sekci zakázková výroba.

Samozřejmě. K výrobě používáme italskou keramiku nejvyšší jakosti. 

ADRESA:

KONTAKTY:

IDENTIFIKÁTORY:

IČO: 27708446
DIČ: CZ27708446
SZ: B4751/KSBR

BANKOVNÍ SPOJENÍ:

BANKA: ČESKÁ SPOŘITELNA
DRUH: DOMÁCÍ MĚNA
NÁZEV ÚČTU: BRESCO A.S.
ČBÚ: 1472462339/0800
IBAN: CZ55 0800 0000 0014 7246 2339
KÓD BANKY: GIBACZPX

BANKA: ČESKÁ SPOŘITELNA
DRUH: DEVIZOVÝ
NÁZEV ÚČTU: BRESCO A.S.
ČBÚ: 1991292263/0800
IBAN: CZ76 0800 0000 0019 9129 2263
KÓD BANKY: GIBACZPX

MOŽNOSTI PLATBY:

O NÁS:

JSME OBCHODNÍ SPOLEČNOST BRESCO A.S.. JIŽ OD ROKU 1993 SE ZABÝVÁME SE VÝROBOU VODOHOSPODÁŘSKÝCH A REKREAČNÍCH CELKŮ Z POLYPROPYLENU. V NAŠEM PORTFÓLIU NAJDETE BAZÉNY,  VÍŘIVÉ VANY, SWIMSPA, SAUNY, PARNÍ KABINY, ZASTŘEŠENÍ, POJÍZDNÉ TERASY, BAZÉNOVÉ ROLETY, NÁDRŽE NA UŽITKOVOU I ODPADNÍ VODU, ČISTÍRNY, ODLUČOVAČE A DALŠÍ PRODUKTY. 

NAPIŠTE NÁM: