Bazén Diamant line 800x330x150 cm, barva ledově modrá, ihned k odběru - Cena 85400 Kč bez DPH

Pouze předvyrobená bazénová vana. Materiál je bazénový, vysoce odolný plast. Navýšená stabilizace UV proti slunečnímu svitu. Síla stěny 8 mm.

Je možné ji osadit dle přání zákazníka:

– schody

– trysky

– osvětlení

– skimmer

– protiproud

foto je pouze ilustrační

Plastový sklep FARMÁŘ 300 x 200 x vyška 210 cm - předvyrobeno, ihned k odběru
Sklep Farmář
Sklep Farmář
Sklep Farmář
Sklep Farmář

Plastové zahradní sklepy. 

 

Jste rádi, že máte u svého domu sklep, ale zároveň Vám vadí, že je v něm neustále vlhko a na stěnách se usazuje plíseň? Kolik peněz jen za protiplísňové přípravky jste již stihli utratit a připadá Vám to jako neskutečný koloběh, který se nikdy nezastaví? Omyl – zastavit to můžete Vy sami!

Nebo jste zoufalí z té situace, že zase nemáte prostor, kam uložit například potraviny? Lednička plná, tak si asi budete muset udělat víkendovou brigádu a vyklidit celou spižírnu. Že se Vám do toho nechce? Kde jinde ale chcete takový úložný prostor sehnat? Nezoufejte, máme pro Vás tip, který Vám ušetří spoustu práce s vyklízením a tříděním a navíc Vás nebude stát moc peněz! Slyšeli jste už někdy o plastovém zahradním sklepě?

Výhody plastového sklepa

Takový plastový sklep Vám dokáže přinést spoustu výhod, hlavně jej oceníte právě ve chvílích, kdy potřebujete uložit různé potraviny, ale také když potřebujete uskladnit například nářadí či jiné spotřební zboží. Navíc kvůli tomuto sklepu nemusíte dělat žádné velké stavební úpravy a navíc Vám dokáže ještě ušetřit spoustu místa.

foto je pouze ilustrační