Krycí termoplachty

Nepodceňujte zabezpečení bazénu. Pomocí celoročního zakrytí či zastřešení si budete užívat své zahrady bez starostí.Celoroční bezpečnostní bazénové plachta plní bezpečnostní funkci a zároveň je cenově příznivá.

Celoroční bezpečnostní bazénová plachta je posouzena z hlediska únosnosti nahodilého břemene, tj. dospělé osoby o hmotnosti 85 kg a rovnoměrného zatížení sněhovou pokrývkou do výše 15 cm. 

Konstrukční systém s použitím hliníkových trubek o průměru 50 mm a síle stěny 3 mm byl posouzen pro osovou vzdálenost nosné konstrukce 1500 mm pro šířku bazénů 4.0m, 5.0m, 6.0m.

Z bezpečnostního hlediska je plachta určena k ochraně před náhlým pádem do bazénu. Není však určena jako pochozí plocha.

Termo plachta
Termo plachta
Termo plachta
Termo plachta

Solární plachty

Solární plachta na bazén slouží k ohřívání bazénové vody při slunečném počasí a k udržení její teploty v noci a v chladnější dny. Solární plachta na bazén se dodává ve tvarech kruh, ovál nebo obdélník. Můžete si vybrat sílu materiálu, ze kterého je solární plachta vyrobená – od 180 do 500 mikronů (0,18 – 0,5 mm). Plachtu si můžete vybrat buď z typizovaných rozměrů (zpravidla u nadzemních kruhových a oválných bazénů), anebo vám ji můžeme vyrobit na míru přesně podle vaší potřeby.

Solární plachta
Solární plachta
Solární plachta

Ochranné sítě