Whirlpooly, hydromasáže, vířivky

Vířivky rozdělujeme na:

 

               Domácí                                   Komerční, veřejné

vířivka-domácí vanavířivky-komerční

 

                                          SWIM SPA

                                    swimspa

 Hydromasážní bazény a vířivky Bresco - osvěžení a pohoda u Vás doma!
Ergonomická konstrukce masážních bazénů a vířivek BRESCO® Vám přinese dokonalé uvolnění po náročném dni. Vířivky a hydromasážní vany Bresco kladou velký důraz na kvalitu použitých materiálů a technologií. Kombinace přívětivé ceny a profesionální technologie (řídící systém vířivky , regulovatelné trysky vířivého bazénu, tepelná a zvuková izolace vířivé vany ThermoPURBR) je hlavním důvodem, proč si stále více zákazníků vybírá profesionální evropské vířivky od firmy Bresco®. Ke každé vířivé vaně lze přiobjednat některá doplňková příslušenství.

Vířivky BRESCO?

Poskytneme Vám na všechny vířivky, hydromasážní vany, whirlpooly a vířivé vany  úctyhodnou záruku 5 let! Rychlý a kvalitní servis - do 48 hodin!

Ve standardním vybavení naleznete plně programovatelný ovládací panel, filtrační čerpadlo, kompletní zateplení vířivky (termokryt, zateplený kabinet, termopodložka, termoizolační zapěnění akrylátu), schůdky k vířivé vaně / vířivce, vestavěné reproduktory a rádio s možností připojení Vašeho iPodu/MP3 přehrávače. Vířivé vany, vířivky BRESCO jsou plně vybaveny!

Vířivky - uchování tepla

HEAT PROTECTION SYSTEM minimalizuje tepelné ztráty a šetří náklady na vytápění vířivé vany / vířivky! Díky propracovanému vrchnímu termokrytu, spodní sklolaminátové termopodložce, zatepleným okrajům a vnějšího opláštění kabinetu vířivky, získáte dokonale tepelně izolovanou vířivou vanu a nemusíte se bát ztráty tepla nebo přílišných nákladů na vytápění své vířivky. Vířivka tak dostatečně udržuje teplo!

 Vířivky - celoroční koupání

Užívejte si hydroterapie a hydromasážní vanu doma či na zahradě po celý rok. Vířivka není vůbec závislá na počasí, je určena k celoročnímu koupání, a to i v chladném, nočním, deštivém či mrazivém období, to vše díky výše zmíněnému propracovanému systému zateplení vířivky. Během občasných letních veder Vám přijde vhod osvěžující posezení v bublající chladné nebo vlažné vodě Vaší vířivky či hydromasážní vany. Po celý zbytek roku se samozřejmě vířivka vyhřeje na Vámi vyhovující teplotu od 34 do 42°C a budete si užívat ničím nerušenou atmosféru relaxace ve vířivé vaně BRESCO a.s.

Bazén Swim Spa a vířivky

Nemáte na Vaší zahradě místo pro klasický a poněkud zastaralý bazén? Nebo se bojíte, že klasický bazén využijete pouze krátce během teplých letních období? Přinášíme Vám řešení! Kombinaci vířivky, vířivé vany a bazénu s protiproudem. Nový fenomén poslední doby má jméno Swim Spa. Zatímco staré bazény jdou spát a jejich sezóna skončila, vířivky, whirlpooly a bazény Swim Spa jedou dál, jejich využití s létem nekončí!

 Vířivky - kompletní realizace na míru

BRESCO Vám přináší možnost kompletní realizace wellness center na míru. Vyrobíme atypické vířivky, hydromasážní vany dle Vašich představ, nabízíme infrakabiny, různé druhy saun, kryo komor, solárií.. Zpracujeme Vám na požádání počítačovou vizualizaci Vašeho budoucího wellness centra EuroWells. Maximální pečlivost a důraz na detaily, to je Bresco a.s.. Vířivka na míru Vašemu centru jen od nás.

Prodej a servis vířivek

servis do 48 hodin Predaj a servis víriviek, vírivých vaní a bazénov Swim Spa  aj na Slovensku.
Nyní můžete objednávat vířivky a bazény Swim Spa i na Slovensku.

Celý náš tým Bresco a.s. pevně věří, že si z naší nabídky vířivých van, vířivek, hydromasážních van, vířívých bazénů a bazénů Swim Spa vyberete právě tu nejlepší pro Vás a těšíme se na spolupráci. Všechny uvedené ceny jsou bez DPH (pokud není uvedeno jinak). Neváhejte nás tedy kontaktovat, rádi Vám zodpovíme všechny Vaše dotazy. Vířivka zde čeká jen na Vás !

                

Kontaktujte nás

        

Aktuality

Kotelna K4

Kotelna K4

Cukrárna nacházející se v prostorách Bresco a.s. Příjemné posezení,pivo z tanku. více

OCTAGON

Octagon

Bresco a.s. provozovna OCTAGON.
Nová moderní tělocvična sloužící nejenom zápasnickému oddílu WCT Třebíč, ale i široké veřejnosti.
OCTAGON má celkovou rozlohu 500 m2 a nastavil nové standardy bodybuildingu a wrestlingu v Třebíči. více

Nové motivy kamínkových povrchů BRESTONE

Brestone

Nyní nabízíme již 12 vzorů oblíbeného oblázkového povrchu. Právě teď i v akčních cenách!!! více

Ukázky
e-shop   Plastové bazény, betonové bazény, fóliové bazény, příslušenství, zastřešení bazénu

Plastové fólie, keramické bazény,
fóliové bazény, příslušenství...

e-shop jímky, žumpy, septiky, bazény, zastřešení bazénů