Zapuštěné bazény, plastové bazény, jejich zastřešení, whirpooly - BRESCO

Automatický bazénový vysavač VORTEX 3

Tento automatický vysavač  je vhodný pro všechny typy rodinných bazénů.

Vysavač Vortex 3 zajistí dokonalou čistotu Vašeho bazénu.

Celý článek

Parní kabiny řady OCEANIC

Parní kabina Oceanic
Parní kabiny na klíč, které firma Bresco a.s. staví pro své zákazníky, jsme zařadili řadu typizovaných parních kabin OCEANIC.
Celý článek

Digitální tester slanosti bazénové vody

Firma Bresco a.s. nabízí pro své zákazníky digitální tester slanosti bazénové vody.

Celý článek

Náhradní bazénové folie

Náhradní bazénové fólie

Dosloužila Vaše bazénová fólie s plechovým skeletem? Lepíte ji a nedokážete ji zalepit? I Vám dokážeme pomoci.

Celý článek

Mobilní vířivé vany

Firma Bresco a.s. zařadila do svého sortimentu mobilní vířivé vany,které Vám přinesou relaxaci a uvolnění do Vašeho domu,bytu a do Vaší zahrady

Celý článek

Novinka!!! - Bazénová roleta do staršího bazénu

Bazénová roleta do staršího bazénu

Zapoměli jste při budování bazénu na bazénovou roletu? Nebo v době výstavby vašeho bazénu roletové zakrytí bazénu nebylo? I pro Vás má Bresco a.s. řešení.

Celý článek

Spuštění nového webu

Dne 25.5.2011 Bresco a.s. spustila dva nové weby. Na adrese www.bresco.cz najdete informace o výrobě,servise a montáži bazénů. Na webu www.jimky-zumpy-septiky.cz najdete informace týkající se skladování a čištění odpadních vod. Pokud nenajdete některé z informací ,které hledáte na nových stránkách,můžete zkusit verzi starou. Starší verzi stránek Bresco a.s. najdete na adrese www.bresco.wbs.cz

 

Samonosný zapuštěný bazén - Ovál

Samonostný bazén zapuštěný

Oválné zapuštěné bazény Bresco a.s., si získaly velkou oblibu u širokého spektra zákazníků. Nišší náročnost při stavebních pracech ocení zejména zákazníci, kteří si budou svůj zapuštěný bazén zabudovávat do terénu svoji zahrady sami. Přejete si netradiční tvar svého nového bazénu? Tvar ledviny, kapky nebo osmičky? Věřte, že i to není žádný problém. Netradičního tvaru dosáhnete i pomocí umístění tzv. schodiště v laguně. Představivosti se meze nekladou. Technologie výroby samonosných zapuštěných bazénů Bresco a.s.  je připravená odpovědět na každou kreativní představu.

Bazény samonosné - Kruh

Samonosné bazény

Potýkáte se s nedostatkem místa na Vaší zahradě a přesto toužíte po bazénu? Právě pro Vás jsou určeny kruhové bazény, které Vám nabízejí maximální prostor pro koupání s minimálními požadavky na prostorové zatížení Vaší zahrady. Kruhový zapuštěný bazén je výbornou alternativou pro Vaši zahradu. Firma Bresco a.s. bazén přiveze v celku, větší průměry sestaví u Vás na zadradě.

Celý článek
Archiv článků
 

Proč bazén od nás?

 

Zkušenosti s výrobou bazénů
 

Firma BRESCO a.s. je specialistou na dodávky zapuštěných bazénů venkovních, vnitřních, soukromých i veřejných již 18 let. Zkušenosti ze stovek realizací venkovních bazénů a výstavby vnitřních bazénů jsme připraveni nabídnout i Vám.

 

Bazény na míru
 

Zapuštěné betonové bazény projektujeme i stavíme. Samonosné a plastové bazény vyrábíme ve vlastní výrobě a instalujeme u zákazníka „na klíč“. Postaráme se také o následnou údržbu zapuštěného bazénu a kvalitu bazénové vody. Vždy volíme optimální řešení podle velikosti a způsobu využívání bazénu – tedy bazénová filtrace – bazénová chemie – mechanická ochrana bazénů.

 

Bazénové zastřešení
 

Dodáme Vám také zastřešení bazénů podle Vašich představ a požadavků. Polykarbonátové bazénové zastřešení na hliníkové konstrukci je ideální volba pro Váš zapuštěný bazén. Bezpečí osob a zejména dětí je naší prioritou – proto nabízíme bezpečnostní lamelové zakrytí bazénů. Roleta je automaticky ovladatelná a dokonale zakryje váš bazén.

 
 

Vířivé vany a vířivky
 

Zatímco staré bazény jdou spát a jejich sezóna skončila, vířivky, whirpooly a bazény Swim Spa jedou dál, jejich využití s létem nekončí! Vířivky a hydromasážní vany Bresco kladou velký důraz na kvalitu použitých materiálů a technologií. Kombinace přívětivé ceny a profesionální technologie vířivek je hlavním důvodem, proč si stále více zákazníků vybírá profesionální evropské vířivky od firmy Bresco®.

 

Venkovní zapuštěný bazén
 
Vnitřní zapuštěný bazén
 
Lamelové zakrytí venkovních bazenu 
 

Aktuality

Kotelna K4

Kotelna K4

Cukrárna nacházející se v prostorách Bresco a.s. Příjemné posezení,pivo z tanku. více

OCTAGON

Octagon

Bresco a.s. provozovna OCTAGON.
Nová moderní tělocvična sloužící nejenom zápasnickému oddílu WCT Třebíč, ale i široké veřejnosti.
OCTAGON má celkovou rozlohu 500 m2 a nastavil nové standardy bodybuildingu a wrestlingu v Třebíči. více

Nové motivy kamínkových povrchů BRESTONE

Brestone

Nyní nabízíme již 12 vzorů oblíbeného oblázkového povrchu. Právě teď i v akčních cenách!!! více

Ukázky
e-shop   Plastové bazény, betonové bazény, fóliové bazény, příslušenství, zastřešení bazénu

Plastové fólie, keramické bazény,
fóliové bazény, příslušenství...

e-shop jímky, žumpy, septiky, bazény, zastřešení bazénů