Mozaikový a keramický obklad bazénuMozaikový a keramický obklad

Materiálem pro betonové bazény s keramickým obkladem je železobetonová konstrukce, hydroizolační stěrky a keramický obklad. Výhodou těchto bazénů je vysoké estetické hledisko a možnost volby různých tvarů. Tento povrch mají především kryté bazény jak rodinné tak i veřejné

Keramický obklad nebo bazénová dlažba může být hladká, polomatná nebo protiskluzová. Dále je nutné, aby bazénový program keramických obkladaček, obsahoval též nezbytné tvarovky. Neméně důležitým prvkem ve výstavbě je bazénový hydroizolační systém.

Bazénová mozaikaBazénová mozaika

Díky kvalitním materiálům dosahují bazény dlouhodobé životnosti

Firma BRESCO a.s., používá systém a hmoty firmy Schomburg. Tento systém je prověřený na průmyslových stavbách u nás i v zahraničí. Hydroizolace, lepidlo a spárovací hmota si musí vzájemně vyhovovat. U běžné bazénové vody provádíme hydroizolaci Aqafinem, lepidlo na obklady Unifix, spárovací hmotu Escosil. To jsou jenom tři prvky z celého bazénového systému Schomburg, který naše firma nabízí.

Je nutné si uvědomit, že výstavba bazénu není výstavba koupelny. Prvky vhodné do koupelen nejsou vhodné pro bazény trvale zaplavené chemicky agresivní vodou. Nedejte na rady rádoby odborníků a příjděte se poradit do specializované firmy!

Výstavba bazénu i pro nejnáročnější zákazníky. Před realizací bazénové vestavby dostanete od nás počitačovou vizualizaci vašeho bazénu.

Bazénová vizualizace Bazénová vizualizaceVizualizace bazénu Vizualizace bazénu

Bazénové příslušenství dodáme podle požadavku - vestavné schodiště, protiproud do bazénu, světla, bazénová písková filtrace, ohřev vody, bazénová chemie (chlor,sůl,kyslík,UV lampy), rollery a zastřešení bazénů.

Mozaikový a keramický obklad bazénuMozaikový a keramický obklad bazénuMozaikový a keramický obklad bazénuMozaikový a keramický obklad bazénu

Mozaikový a keramický obklad bazénuMozaikový a keramický obklad bazénuMozaikový a keramický obklad bazénuMozaikový a keramický obklad bazénu

Všechno ostatní najdete v rubrice: Katalog příslušenství a návody

Kontaktujte nás

        

Aktuality

Kotelna K4

Kotelna K4

Cukrárna nacházející se v prostorách Bresco a.s. Příjemné posezení,pivo z tanku. více

OCTAGON

Octagon

Bresco a.s. provozovna OCTAGON.
Nová moderní tělocvična sloužící nejenom zápasnickému oddílu WCT Třebíč, ale i široké veřejnosti.
OCTAGON má celkovou rozlohu 500 m2 a nastavil nové standardy bodybuildingu a wrestlingu v Třebíči. více

Nové motivy kamínkových povrchů BRESTONE

Brestone

Nyní nabízíme již 12 vzorů oblíbeného oblázkového povrchu. Právě teď i v akčních cenách!!! více

Ukázky
e-shop   Plastové bazény, betonové bazény, fóliové bazény, příslušenství, zastřešení bazénu

Plastové fólie, keramické bazény,
fóliové bazény, příslušenství...

e-shop jímky, žumpy, septiky, bazény, zastřešení bazénů