MONODON

Model nejnovější generace 

 

monodon,vířivka,vana,wellness

 

 

 

 

 

 

 5-6 osob

2400x2200x940mm

Cena bez DPH od 176 990 Kč

  

monodon,vířivka,vana,wellnessmonodon,vířivka,vana,wellnessmonodon,vířivka,vana,wellnessmonodon,vířivka,vana,wellness

 

 Monodon v luxusním organickém podání

V tomto kreativně pojatém designu je pozoruhodným způsobem zacházeno s proporcí, prostorem a rozložením dispozic. V opticky muskulaturním zevnějšku tvoří progresivní podstatu tohoto unikátního modelu rozdělením masážních částí do dvou nezávislých zón. Jednotlivé části nabízí velkorysý dojem malého bazénu s masáží a druhá část ušlechtilý zážitek v relaxačních lehátkách. Mezi další kreativní specifika patří do detailu propracované křivky a elegantní přechody mezi jednotlivými prvky.
Vířivka v propojení s bazénem
Z hlediska atypického rozložení dispozic tento model neskrývá hlavní filosofii, která měla za cíl propojení oválné malé bazénové části s masážními sedátky s druhou nezávislou částí pro relaxaci se dvěma lehátky. Díky této schopnosti získává tato vířivá vana velmi široký potenciál využití.

Jedinečné propojení dispozic

Určité modely vířivých van disponují velmi atypickým designem, nebo dispozicemi které jsou vždy navrženy pro konkrétní masážní účel. Každá vířivá vana je pak stává unikátní, ale v žádném případě by se nemělo jednat o kompromisy či masáže s omezením na prostor či komfort. Jedinečnost u tohoto modelu můžete spatřit v propojení dispozic, nejvyššího anatomického komfortu a prostoru.

Unikátní přírodní terapie MicroSilk

Jedinečný systém hydratační a léčivé terapie MicroSilk, která pomocí speciální technologie sytí vodní lázeň miliardami mikroskopických vzduchových bublinek. Přírodní síla MicroSilku spočívá v jeho blahodárných desinfekčních a hojivých účincích. U modelu Monodon je možné technologii MicroSilk využít.

Bezdrátové ovládání a řízení Wi-Fi

Veškeré systémy nové generace je možné ovládat a řídit z kteréhokoliv místa na světě pomocí aplikací Wi-Fi. Systémové sdílení je možné z kteréhokoliv smart telefonu, či tabletu. Podpora systémů iOS iPhone® nebo iPad® s možností podpory pro operační systémy Symbian® a Android®. Možnost rozšiřitelnosti na přání.

Nejvyšší systémy BP® a Colossus®

Hlavní systémové jednotky zastupují nejnovější a nejspolehlivější generaci systémů řízení. Veškeré komponenty jsou použity s High-Tech materiálů s filosofií jednoduché obslužnosti a dlouhodobé spolehlivosti s možností modulární rozšířenosti Multi Country Support o jakýkoliv další podpůrný modul.

Nejmodernější ovládací panely TP

Veškeré ovládací a kontrolní systémy jsou navrženy tak, aby uživateli nabízeli velmi jednoduchou obslužnost a intuitivní funkčnost. Zobrazení všech funkcí na displeji je velmi přehledné a v případě vyšších modelových řad také barevně odlišné. Možnost jakékoliv varianty na přání.

Patentovaná konstrukce těles M7®

Jedinečná spolehlivost ohřevných těles v hustě stočeném spirálním elementu zaručuje dlouhodobou spolehlivost a vysoce efektivní způsob nízkoenergetického ohřevu vody. Patentovaná a designová technologie Low-W se snížením odporem průtoku je vysoce odolná i proti chemicky agresivní vodě.

Titanová topná technologie BWG

V případě nejvyšších nároků na chemickou úpravu vody např. pomocí solizačních technologií a solinátorů je možné zaměnit jakékoliv ohřevný komponent titanovým tělesem. Tento element je chemicky zcela rezistentní vůči jakémukoliv chemickému způsobu úpravy vody. Možnost rozšiřitelnosti na přání.

Nízkoenergetický a bezhlučný chod

Masážní a cirkulační technologie jsou testovány na nízkou pracovní hlučnost a certifikovány v nejvyšší kvalitě. Cirkulační čerpadla jsou řízeny samočistícím řídicím systémem s možností vlastního časování pro několikanásobné snížení provozních nákladů.

CG Air Systèmes Inc®

Systémy osazené špičkovou vzduchotechnikou světového výrobce CG Air Systèmes Inc® garantují nejvyšší možnou kvalitu použitých komponent. Na přání je možné rozšířit CG AIR Blower o teplovzdušný systém ohřevu, či nezávislé pneumatické spínání.

Service Inclusive Ultimate CS

Canadian Spa Service Inclusive Ultimate poskytuje nejdelší záruky na své technologie, motory, pumpy, čerpadla, monolitický samonosný skelet i včetně konstrukce. Rozšířené záruky Extender Warranty získává automaticky každý majitel ke svému paketu. Záruky Extender Warranty se vztahují na všechny nové i výprodejní modely, včetně modelů prodaných v akčním balíčku.

Nelegální kopie Canadian Spa

Upozorňujeme na nelegální kopie modelů Canadian SPA které na první pohled mohou nápodobně působit jako čistý originál. Garantovaná kvalita materiálů technologií, včetně designové unikátnosti originálních modelů však nemůže být nikdy nahrazena přibližně stejně vypadajícím produktem za poloviční cenu.

380 variant provedení

Technické prvky a vybavení

  • Celkový počet trysek 48 ks Ultra Jets Nerez P.H.C.
  • Vodní fontána Paketová výbava P.H.C.
  • Autorotační dvouproudé trysky DRUM JET 4 ks Nerez P.H.C.
  • Chromoterapie LED 12 Multi color P.H.C. Inteligentní systém

 

Koncová cena

Koncová cena se odvíjí od paketového vybavení a individuálních požadavků zákazníka.

Cena bez DPH od 176 990 Kč

 

 

 

Kontaktujte nás

        

Aktuality

Kotelna K4

Kotelna K4

Cukrárna nacházející se v prostorách Bresco a.s. Příjemné posezení,pivo z tanku. více

OCTAGON

Octagon

Bresco a.s. provozovna OCTAGON.
Nová moderní tělocvična sloužící nejenom zápasnickému oddílu WCT Třebíč, ale i široké veřejnosti.
OCTAGON má celkovou rozlohu 500 m2 a nastavil nové standardy bodybuildingu a wrestlingu v Třebíči. více

Nové motivy kamínkových povrchů BRESTONE

Brestone

Nyní nabízíme již 12 vzorů oblíbeného oblázkového povrchu. Právě teď i v akčních cenách!!! více

Ukázky
e-shop   Plastové bazény, betonové bazény, fóliové bazény, příslušenství, zastřešení bazénu

Plastové fólie, keramické bazény,
fóliové bazény, příslušenství...

e-shop jímky, žumpy, septiky, bazény, zastřešení bazénů