Fóliové bazény

Technické provedení bazénové fólie DLW 1,5 mm síla + betonový skelet. Fóliové bazény dodáváme po dohodě se zákazníkem včetně stavebních a zemních prací. Foliové bazény jsou mechanicky velmi pevné a mají širokou škálu dekorového a barevného provedení fólie. Skelet na fóliové bazény je sestaven ze ztraceného bednění v provedení betonových nebo polystyrénových bloků, dodávaných naší firmou. Rozměr polystyrénových bloků je 120X25X25 cm.

 

        Folie DLW bazénová Bresco                                     Folie DLW bazénová Bresco

Fóliové  bazény a výstavba z bloků

Bloky jsou sestaveny na železobetonovou základovou desku síly 20 cm, jsou prolity betonem a vyztuženy ocelovou armaturou.
Konstrukce na bazény je nutné odvodnit drenážními trubkami, uloženými pod základem fóliového bazénu. Na povrch vystěrkovaný stěrkou firmy AK7P, k poplastovaným profilům je vevařena těžká bazénová fólie DLW 1,5 mm. Bazénové fólie pro tyto bazény vykazuje vysokou pevnost , barevnou stálost a odolnost proti UV záření. Montáž bazénu probíhá na stavbě u zákazníka a je náročnější na stavební připravenost.

Pozor! Těžké bazénové fólie nezaměňovat za bazénové fólie 0,7 mm. Tuto folii používají dodavatelé bazénů s plechovým skeletem. Jedná se o hobby provedení bazénu, kde kvalita neodpovídá ceně.

V součastné době patří fóliové bazény mezi nejkvalitněji provedené bazény na českém trhu.

Bazénové folie kontra voda galerie:

Bazénová fólie Aqua mozaikAzurová bazénová fólieBílá bazénová fólieBazénová fólie Bluestone

Dekory bazénové folie zde

Záruka na bazénovou fólii 10 let

Bazénová fólie DLW delifol - zdroj ryzího potěšení

Bazénová fólie DLW delifol pro sanaci i novou výstavbu veřejných a soukromých koupališť a bazénů.
 
Bazénová fólie DLW delifol lze pokládat na jakýkoliv nosný podklad, nezáleží na tom, zda se jedná o dlaždice, beton, kov, plast nebo dřevo.

DLW delifol poskytuje volný prostor Vaší kreativitě.
8 standardních barev, 4 barvy Color a 6 zajímavé dekory vdechnou Vašemu zcela osobnímu snu život. Kombinujte podle chuti a nálady. Možné je rovněž zakomponování individuálních aplikací jako je název firmy, znak rodiny nebo města nebo ozdobné motivy.

Bazénová fólie DLW delifol umožňuje precizní pokládku i při neobvyklých tvarech bazénu.

DLW delifol má velmi dlouhou životnost, Váš bazén Vám vydrží mnoho let, je vyroben z odolné PVC-P fólie zesílené textilním materiálem, díky čemuž je extrémně odolný vůči protržení.

Bazénová fólie DLW delifol má antimikrobiální vlastnosti a je zkoušen podle fyzikálních a chemických směrnic Spolkového zdravotního úřadu (KSW).

DLW delifol Vám díky pyramidálně strukturovanému, protiskluzově působícímu materiálu DLW delifol NGP poskytuje optimální bezpečnost na schodech, stupních a v dětských brouzdalištích. NGP splňuje také požadavky na protiskluzovou úpravu podle DIN 51097 pro oblast použití A, B a C.

DLW delifol Vám dá zapomenout na dlouhé doby budování bazénu a náklady na pořízení přitom jsou překvapivě příznivé. Důvěřujte zkušenostem shromážděným za více než 40 let při budování a modernizaci přes 200.000 veřejných a soukromých koupališť a bazénů.

Bazénová fólie DLW delifol Vám od samého počátku poskytuje nejvyšší kvalitu, zpracovávají ho odborní pokladači fólií delifol vyškolení ve firmě. DLW deliclean a DLW delicalc zaručují správné čištění, které fólii nepoškozuje.

Náš servis nekončí na okraji bazénu.

Fóliové bazényFóliové bazényFóliové bazényFóliové bazény

Kontaktujte nás

        

Aktuality

Kotelna K4

Kotelna K4

Cukrárna nacházející se v prostorách Bresco a.s. Příjemné posezení,pivo z tanku. více

OCTAGON

Octagon

Bresco a.s. provozovna OCTAGON.
Nová moderní tělocvična sloužící nejenom zápasnickému oddílu WCT Třebíč, ale i široké veřejnosti.
OCTAGON má celkovou rozlohu 500 m2 a nastavil nové standardy bodybuildingu a wrestlingu v Třebíči. více

Nové motivy kamínkových povrchů BRESTONE

Brestone

Nyní nabízíme již 12 vzorů oblíbeného oblázkového povrchu. Právě teď i v akčních cenách!!! více

Ukázky
e-shop   Plastové bazény, betonové bazény, fóliové bazény, příslušenství, zastřešení bazénu

Plastové fólie, keramické bazény,
fóliové bazény, příslušenství...

e-shop jímky, žumpy, septiky, bazény, zastřešení bazénů